Soustředění

• Řevnice u Prahy
  • ST 29.8.- NE 2.9.
  • Cena: 3600,-

• Od 1.6. můžete posílat peníze. Nejpozději však do 15.8.!! Čím dříve, tím lépe.
  • Pouze převodem na účet - číslo účtu: 115-1231040207/0100
  • Do kolonky zpráva pro příjemce napište jméno dítěte
  • Hotový převod vám potvrdím mailem

Ve středu 29.8. se ve 13,00 sejdeme na Tempu. Po naložení věcí trenéři s dětmi odjíždí na hlavní nádraží. Jedno až dvě auta odvezou dětem věci na místo. Z hlavního nádraží pojedeme společně vlakem do Řevnic. S sebou do vlaku malou sváču a pití v batůžku. Zpět je již doprava individuální, děti si můžete vyzvednout od 14,00.

Co s sebou na soustředění?

sportovní oblečení na trénink, oblečení do deště, oblečení na výlety, plavky, hygienické potřeby, boty na přezutí, opalovací krém.

• Jakékoliv deskové či karetní hry vítány!
  • Čelovka či normální baterka
  • Psací potřeby, sešit
  • Bíle obyčejné tričko
  • Naopak mobilní telefony jsou většinu času zakázány. Děti budou mít možnost zavolat rodičům v době volna, kdy budou telefony k vyzvednutí u trenérů! To samé platí o tabletech a jiných přístrojích!!!

Dotazy

• Děti budou ubytováni v pokojích pro tři
  • Společné sociální zařízení
  • Děti budou trénovat na hřišti s přírodní trávou
  • Tréninky

- Dopoledne fotbalový trénink

- Odpoledne všeobecný trénink

-  Po večeři hodinové soutěžní fotbálky

• S dětmi bude pět dospělých
  • Stornopoplatek: V případě nemoci bude vrácena celá částka - potvrzeno lékařem!!

Případné léky předat hlavnímu trenérovi. Léky musí být podepsané a zabalené v igelitu.

Před odjezdem je nutné odevzdat:

• Okopírovanou kartu pojištěnce
  • Potvrzení od lékaře o zdravotním stavu
  • V den odjezdu podepsané prohlášení o bezinfekčnosti

Dokumenty, které je nutné odevzdat, jsou zde ke stažení. Odevzdávejte hlavnímu trenérovi.